מיומנו של נציג רפואי

shutterstock_11657884_h

תקשורת אישית היא דבר שתמיד הניע אותי. אנשים מגדירים אותי כאדם "ביצועיסט" עם אנרגיות להגשים כל מטרה. את האמת זה נכון, וזה גם מה שתמיד חיפשתי בעבודה.
היום, התפקיד שלי מאפשר לי לנצל את התכונות האלו ולממש את עצמי בעבודה היומיומית.

אני נציג רפואי בחברת רוש.
במסגרת העבודה באחריותי אזור גיאוגרפי בו אני נפגש עם לקוחות חברי הצוות הרפואי כדוגמת רופאים, אחיות ורוקחים במוסדות רפואיים שונים, ומקדם את הידע הרפואי אודות התרופות באחריותי.
למדתי ביולוגיה באוניברסיטה ואני ממשיך ללמוד כל הזמן. אני משווק מוצר של החברה המיוצר בהנדסה גנטית, וכשאני נחשף למידע המדעי המפורסם לגביו ומחקרים חדשים בתחום אני נוכח לפעמים שמדע בדיוני קיים לא רק בסרטים. ההתעדכנות המתמדת בחידושים ובהתפתחויות בחזית המדע תורמים לעניין וגיוון בעבודתי, והידיעה שאני תורם לשיפור הטיפול בחולים מקנה לי תחושת משמעות וסיפוק.
במקביל לעבודה עם הלקוחות השונים, אני חלק מצוות מוצר בחברה, הצוות שלי הם השותפים שלי. אנחנו ארבעה אנשים, יחסית צעירים, כל אחד באזור שלו מלווים בראש צוות, ומנהל רפואי שמעניקים לנו הנחייה וגיבוי מקצועי. לכולנו מטרה משותפת. אנחנו נפגשים לישיבות בהן אנו חולקים מידע, חושבים הווה ועתיד. גם כשאני "לבד" בשטח חברי לעבודה זמינים לי כיועצים ,חברים ושותפים.

אם גם לך חשוב לעסוק בעשייה משמעותית בתחום דינמי ובאווירה צוותית תומכת אשמח להכיר אותך כעמית לעבודה ברוש.